top of page

Silver Platform

Herkese Açık·48 üye

(((PRENOS V ŽIVO>>>>))) Južna Koreja vs Slovenija v živo 6 december 2023

14. okt. 2023 — ... (HD v živo###))) Slovenija vs Finska v živo online 14 oktober 2023 V ŽIVO: Tekme 2 ... Južna Koreja WTA Hong Kong Hongkong Rokomet 1. NZS – ...

Bizarno je, da se VSI Korejci, ki so del šolskega sistema, učijo angleško že od malih nog! Začnejo že v osnovni šoli ter nadaljujejo v srednji. Vendar večinoma le berejo (potiho) dolge tekste ter pišejo. Le redko poskušajo vaditi govor ali pa poslušati. Te dve prvini jezika sta še kako pomembni, zato ni čudno, da ne uspejo dobro komunicirati s tujci. Kot primer lahko navedem zelo smešno situacijo. Ker sem mednarodna študentka, mi je bil na začetku prvega semestra lansko leto dodeljen “buddy”, torej korejski študent, ki je bil namenjen za pomoč ter za mojo udobno ustalitev v državo. Preden sem prišla, sva si veliko dopisovala in zdelo se je, da govori zelo dobro! Sploh nisem podvomila o njegovem znanju. South Korea rezultat v živo, razpored in rezultati ... Južna Koreja. Južna Koreja 0 - 7 Poljska. Litva 1 - 2 Južna Koreja Ko se tekma začne, boste lahko spremljali South Korea vs Slovenia rezultate v živo in ... Vendar, ko sva se dejansko spoznala v živo, je komaj spregovoril besedo ali dve ter ni bil sposoben odgovoriti na moja vprašanja. Kmalu je obupal nad programom. Podobno je bilo z mojo cimro, s katero nisem uspela veliko govoriti, ko sva bili obe v sobi. Vseeno pa mi je velikokrat poslala dolgo sporočilo! Na podlagi tega predvidevam, da Korejci nekako poznajo angleški jezik, ko ga vidijo napisanega. Severna Koreja opozarja tujce v Južni Koreji V živo na VOYO. UFC 294: Makhachev vs Volkanovski 2 · Voyo predvajaj. Slovenija Štartaj, Slovenija! Ja, Chef! Prijavi se · Top pop video · POPKLUB · Ostalo ... Južna Koreja Brez pretvarjanja in sprenevedanja ter osebnostnega zidu, kot smo ga kdaj navajeni v Sloveniji. Drugi zelo zanimiv faktor, ki vpliva na moje odlično počutje v ... Risinje odpotovale na svetovno prvenstvo v Južno Korejo 15. apr. 2023 — Rezultati v živo / Livescore. Tekmovanje: » Novice » Risinje odpotovale na 19:15 (12:15) Slovenija – Južna Koreja (Livestream). Sobota, 22 ... Korejci takšne izgovorjave niso sposobni, zato “l”-ju dodajo polglasnik, kot ga mi poznamo v besedi pes (pəs). Če tudi tujci tako govorimo, nas bodo veliko lažje razumeli. Precej vprašljiv pa je njihov sistem učenja angleščine, ki je zelo zastarel in bi moral biti po mojem mnenju kaj hitro posodobljen. Razlog, zakaj je angleščina slabo razvita v državi, je način pridobivanja tovrstnega znanja. Seveda pa se učim tudi zase, za zabavo in zato, ker preprosto obožujem tuje jezike! Druga zelo zanima stvar, ko komuniciram s Korejci je, da moram spremeniti svojo izgovorjavo. Če se trudim govoriti kar se da tekoče in brez slovenskega naglasa, me ne bodo razumeli. Govoriti je potrebno počasi in na njihov način, ki ga je zelo težko pisno opisati. Pomembno je, da je vsak soglasnik vezan na en samoglasnik, drugače Korejci tega ne znajo izgovoriti. Kot primer lahko navedem besedo “school”, kjer se “sch” vežejo na “oo”, “l” pa se na koncu doda k zlogu. ZDA in Južna Koreja obnovili dogovor o vojaškem sodelovanju YouTube YouTube 2:36 YouTube Nova24TV Slovenija pred 3 tedni pred 3 tedni Košarka Južna Koreja - južnokorejska košarkarska liga, Rezultati košarke v živo na Flashscore.si - Južna Koreja - južnokorejska košarkarska liga. Slovenija - Kazahstan · TENIS · ATP Australian Open 2024 · WTA ... Košarka - Južna Koreja: košarkaški rezultati v živo, končni Livesport.com: južno korejska košarka. Spremljaj rezultate v živo, rezultate in lestvice za vsa tekmovanja v sekciji Košarka / Južna Koreja na tej strani.

Hakkında

Global Women Magazine Silver Platform
bottom of page