top of page

Silver Platform

Herkese Açık·48 üye

Južna Koreja vs Slovenija živo online 6 december 2023 prost

V živo · Dokumentarci · Filmi · Serije · Oddaje · Podkasti · Za otroke · Filmoteka ... Rokomet (Ž) - svetovno prvenstvo: Slovenija - Južna Koreja, prenos iz ...

Koreja – Po tujem potujemKakao Friends- ‘prijatelji’, ki jih verjetno poznate vsi tisti, ki uporabljate Kakao Talk. 🙂 Kaj pa je Kakao Talk? 😉 Kakao Talk je aplikacija za komunikacijo, klice in videoklice, ki jo uporabljajo v Južni Koreji- torej, če imate prijatelje iz Južne Koreje, potem se skoraj zagotovo pogovarjate z njimi preko Kakao Talka. Tam pa si pošiljate različne emoji-je in med njimi so prav gotovo liki, ki jih predstavljajo Kakao Friends. Osem individualnih likov, vsak izmed njih pa ima prav svojevrstno osebnost in jih tako lahko izbirate na podlagi vaših občutij. 【LIVE】 Kamera v živo Seul - Južna Koreja Seul - Južna Koreja kamera v živo. Pogled na most Banpo v Seulu v Južni Koreji. Daily Seoul Live Camera - Hangang. 152K subscribers. Skupaj z Neo sta edini par med Kakao Friends. Frodo Tube– prestrašen in čustven raček, ki nosi večje plavutke, da zakrije svoje majhne noge, zaradi katerih mu je nerodno in jih skriva. Ko je razburjen ali jezen, se njegova bela barva zaradi besa spremeni v zeleno. Tube Jay-G– krt, ki je prilezel na plano zato, da je sledil svojim sanjam in postal pravi tajni agent. Ryan– lev brez grive, vodilni in najbolj priljubljen lik med Kakao Friends. Ryan Apeach– genetsko modificirana ljubka breskev, ki je zapustila sadovnjak in se odpravila novim dogodivščinam naproti. Apeach Muzi– korejska rumena redkev, preoblečena v zajca. 😀 Je očarljiv, prikupen in razigran. Muzi Con– mali mini krokodil, najbolj skrivnosten od vseh likov, ki skoraj vedno tiči skupaj z Muzijem. Con Neo– je mačka z lasuljo in nakitom, prava modna navdušenka. Poleg modnih smernic pa največ pozornosti namenja tudi svojemu fantu Frodu. 😉 Neo Frodo– pravi mestni fant oziroma pes, ki prihaja iz ambiciozne in bogate družine. Fajonova in Han začenjata štiridnevni obisk v Južni Koreji 27. jun. 2023 — Ministrica za zunanje zadeve Tanja Fajon in gospodarski minister Matjaž Han danes začenjata štiridnevni obisk v Južni Koreji. Slovenija in ... Gorica Domžale prenos v živo 22 november 2023 Šport 11. nov. 2023 — Južna Koreja vs Slovenija in prenosi v živo onli (TV) Švica Kazahstan in prenosi v živo online 16 maj 2023[PRETAKANJE! ] Švica Kazahstan ... (((GLEJTE V ŽIVO#))) Olimpija Ljubljana Rudar Velenje in pre 21. nov. 2023 — Južna Koreja vs Slovenija in prenosi v živo onli (TV) Švica Kazahstan in prenosi v živo online 16 maj 2023[PRETAKANJE! ] Švica Kazahstan ... BTS - globalni fenomen, ki je populariziral korejski jezik in Poleg tega se redno oglašajo v živo prek spletne platforme VLIVE, ki je bila ustvarjena prav v ta namen. Vsi moški v Južni Koreji morajo do 28. leta obvezno ... Njegova modna oprava, lasulja in suknjič skrivajo njegovo pravo, občutljivo osebnost. Jay G A Kakao Friends ne tičijo le v aplikaciji Kakao Talk na telefonu, ampak jih lahko najdete tako rekoč povsod- na svinčnikih, zvezkih, oblačilih, dodatkih za dom (blazine, pliškoti, …), obeskih za ključe, dežnikih, kozmetičnih izdelkih ter celo na tortah in sladicah. Jaz sem se prvič z njimi srečala, ko sem v takratni pisarni pri korejskih sodelavcih na pisalni mizi našla dišave za avto, na katerih je bila Apeach in kljub temu, da se je nežna dišava po večih letih že razdišala, jo imam še vedno obešeno v avtu kot okrasek. To je bila tudi edina dišava za avto, po kateri mi po nekaj metrih vožnje ni bilo slabo. 🙂 V Sloveniji in daljnji bližini zaenkrat še nimamo fizične trgovine, lahko pa nakup opravite kar na spletu v uradni trgovini Kakao Friends Official Store. Pa še to- do pred kratkim sem mislila, da je Ryan medved, pa sem v času priprave tegale članka ugotovila, da gre za leva, ki je brez grive. Južna Koreja 14. nov. 2022 — Mesto na Fifini lestvici: 28. Najboljša uvrstitev na SP: 4. mesto leta 2002. Selektor: Paulo Bento.

Hakkında

Global Women Magazine Silver Platform
bottom of page